Twierdza Kołobrzeg

Wiarusy zawitały do Kołobrzegu

Wiarusy zawitały do Kołobrzegu

To bardzo nietypowa sytuacja, ale mamy nadzieję, że stanie się ona nową tradycją. Do Kołobrzegu zawitały wiarusy z 28 Pułku Zmechanizowanego. W pełnym umundurowaniu polowym...


To bardzo miłe, że nie tylko GRH Kołobrzeg kultywuje tradycje 28 Sudeckiego Pułku Zmechanizowanego. Pojawiający się tu wiarusi, odwiedzają swoje miasto garnizonowe w historycznym umundurowaniu Wojska Polskiego. Odwiedzają dworzec, a także obowiązkowo koszary przy ul. Jedności Narodowej. Mamy nadzieję, że powstanie z tego pewnego rodzaju tradycja, w ramach której za rok spotkamy się wspólnie w mieście nad Parsętą, promując tradycje wojskowe.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.