Twierdza Kołobrzeg

Bomba atomowa na Kołobrzeg


Taj jak w okresie PRL, jej obywatele żyli w przekonaniu, że Polska, jako członek bloku miłującego pokój, jest poza zasięgiem amerykańskich głowic jądrowych, tak i dzisiaj wiedza ta, jak i wiele innych tajemnic Zimnej Wojny, pozostaje znana jedynie miłośnikom tego tematu. Prawda jest jednak o wiele bardziej smutna: znajdowaliśmy się w centrum odwetowego uderzenia atomowego NATO jako ośrodek Mutual Assured Destruction (MAD).

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2002-2018 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.