Twierdza Kołobrzeg

Nasza oferta edukacyjna

O tym, że nauka historii nie musi być, a wręcz przeciwnie, że może wyzwalać emocje i być zabawna, świadczą zajęcia w Szkole Kadetów, choć to szkoła nie dla każdego...


O tym, że zainteresowanie historią jest coraz większe, nie trzeba nikogo przekonywać. Jedno jest pewne: Szkoła Kadetów to miejsce, gdzie nudzić się nie można. W naszej ofercie posiadamy:

- broń długą i krótką,
- umundurowanie żołnierza i kadeta,
- radiostacje i inne środki komunikacyjne,
- syrenę,
- filmy edukacyjne,
- tajne mapy,
- kurs szpiegowski,
- grę w kręgle z użyciem kuli armatniej,
- inne historyczne gry dla dzieci.

Prowadzimy zajęcia w Reducie Morast, w Muzeum Miasta Kołobrzeg w Muzeum Oręża Polskiego, a także w wybranych fortyfikacjach. Posiadamy program dostosowany do różnych grup wiekowych i zainteresowań.

Wystarczy się umówić, dzwoniąc: 500-166-222.

Z nami przekonasz się, że historia nie musi być nudna! Sprawdź dostępnośc naszej oferty, zanim przyjedziesz!


http://twierdzakolobrzeg.pl/images/FOTO/informacje/002/miasto/042.jpg

Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.