Twierdza Kołobrzeg

Światełko do Nieba w wykonaniu Bractwa

Światełko do Nieba w wykonaniu Bractwa

Tradycyjnie, jak co roku, Kołobrzeskie Bractwo Kurkowe wykonało Światełko do Nieba podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Naszym wystrzałem w tym roku łączyliśmy się z chorym na koronawirusa bratem Arturem Wasiewskim.

W tym roku nie było tłumu mieszkańców, była garstka wolontariuszy i transmisja wideo. Nie było z nami chorego brata i jednocześnie sekretarza Bractwa - Artura Wasiewskiego, który był na każdym Światełku do Nieba. Ale daliśmy radę. Strzelaliśmy na Skwerze Miast Partnerskich.Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.