Twierdza Kołobrzeg

Bracia na Dniu Dziecka w Muzeum

Bracia na Dniu Dziecka w Muzeum

Powoli luzowane ograniczenia epidemiczne spowodowały, że w Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu możliwe było zorganizowanie Dnia Dziecka, na którym nie mogło zabraknąć Bractwa Kurkowego.


Tym razem strzelaliśmy z naszego falkonetu. Maluchy pomagały nam ładować armatę, a także przybijać założony ładunek. Po odpaleniu, efekt był słyszalny w całym Kołobrzegu...

Fot. R. Horanin

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.