Twierdza Kołobrzeg

102 rocznica odzyskania niepodległości

102 rocznica odzyskania niepodległości

Kołobrzeskie Bractwo Kurkowe upamiętniło Święto Niepodległości tradycyjnym salutem armatnim. Co roku, uczestniczyliśmy w uroczystościach pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego, ale w tym roku było to niemożliwe.


Ponieważ jest stan epidemii, bracia zebrali się dzięki uprzejmości Zarządu Portu Morskiego w Kołobrzegu w zabytkowej Reducie Morast i na tamtejszej baterii oddali salut upamiętniający 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.


Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.