Twierdza Kołobrzeg

Wakacyjne strzelanie to już tradycja

Wakacyjne strzelanie to już tradycja

Choć czasami nie oddają tego zdjęcia, to nasze weekendowe strzelanie w Reducie Morast w Twierdzy Kołobrzeg podziwia spory tłum. Można powiedzieć, że stało się to już miejską atrakcją.


W każdą sobotę i niedzielę o godz. 19.00 w Reducie Morast, Bractwo Kurkowe wykonuje salut armatni. Raz strzelamy z góry, raz z dołu reduty, choć można stwierdzić, że to ostatnie cieszy się większym zainteresowaniem. Można powiedzieć, że taki salut ogląda kilkadziesiąt osób, dla których jest to atrakcja turystyczna, możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć, a także okazja, aby zapoznać się z działaniem armaty. Projekt jest realizowany ze środków gminy Miasto Kołobrzeg, we współpracy z Zarządem Portu Morskiego w Kołobrzegu.

Fot. Robert Doskocz

armata kołobrzeg
armata kołobrzeg

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.