Twierdza Kołobrzeg

Wakacyjne strzelanie to już tradycja

Wakacyjne strzelanie to już tradycja

Choć czasami nie oddają tego zdjęcia, to nasze weekendowe strzelanie w Reducie Morast w Twierdzy Kołobrzeg podziwia spory tłum. Można powiedzieć, że stało się to już miejską atrakcją.


W każdą sobotę i niedzielę o godz. 19.00 w Reducie Morast, Bractwo Kurkowe wykonuje salut armatni. Raz strzelamy z góry, raz z dołu reduty, choć można stwierdzić, że to ostatnie cieszy się większym zainteresowaniem. Można powiedzieć, że taki salut ogląda kilkadziesiąt osób, dla których jest to atrakcja turystyczna, możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć, a także okazja, aby zapoznać się z działaniem armaty. Projekt jest realizowany ze środków gminy Miasto Kołobrzeg, we współpracy z Zarządem Portu Morskiego w Kołobrzegu.

Fot. Robert Doskocz

armata kołobrzeg
armata kołobrzeg

Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.