Twierdza Kołobrzeg

Z wizytą na Dniach Henrykowskich

Z wizytą na Dniach Henrykowskich

Kołobrzeskie Bractwo Kurkowe odwiedziło Siemczyno. To ciekawa miejscowość pomiędzy Drawskiem Pomorski mi Czaplinkiem, gdzie co roku odbywają się Dni Henrykowskie.


Co roku jesteśmy zapraszani do Siemczyna. Tym razem nie było inaczej, choć ze względu na stan epidemii nie było wiadomo, czy ostatecznie impreza dojdzie do skutku. Na szczęście udało się i w piękną pogodę, w jeszcze wspanialszej scenerii, mogliśmy zainaugurować tę imprezę salutem brackim, a także podziwiać postępy w restauracji wspaniałych włości szlacheckich, które wszystkim polecamy, promując miasto Kołobrzeg.
Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.