Twierdza Kołobrzeg

Z wizytą na Dniach Henrykowskich

Z wizytą na Dniach Henrykowskich

Kołobrzeskie Bractwo Kurkowe odwiedziło Siemczyno. To ciekawa miejscowość pomiędzy Drawskiem Pomorski mi Czaplinkiem, gdzie co roku odbywają się Dni Henrykowskie.


Co roku jesteśmy zapraszani do Siemczyna. Tym razem nie było inaczej, choć ze względu na stan epidemii nie było wiadomo, czy ostatecznie impreza dojdzie do skutku. Na szczęście udało się i w piękną pogodę, w jeszcze wspanialszej scenerii, mogliśmy zainaugurować tę imprezę salutem brackim, a także podziwiać postępy w restauracji wspaniałych włości szlacheckich, które wszystkim polecamy, promując miasto Kołobrzeg.
Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.