Twierdza Kołobrzeg

To był ostatni salut w tym sezonie

To był ostatni salut w tym sezonie

W każdy weekend, w soboty i niedziele wakacyjne o godz. 19.00, byliśmy dla was dostępni w Reducie Morast w Porcie Jachtowym. Przed nami jesień i plany na następne wakacje w Twierdzy Kołobrzeg.

Nasz projekt jako Fundacja Historia Kołobrzegu i Kołobrzeskie Bractwo Kurkowe realizowaliśmy we współpracy z Zarządem Portu Morskiego w ramach projektu dofinansowanego ze środków gminy Miasto Kołobrzeg. Nasza obecność w Reducie Morast miała być o wiele dłuższa i bardziej widoczna, ale niestety, epidemia bardzo mocno ograniczyła naszą aktywność. Trudno było się z tym pogodzić, ale nie było wyjścia. Skupiliśmy się na salucie armatnim, który w wakacyjne wieczory publiczność oglądała na przedpolu reduty w Porcie Jachtowym. Mamy nadzieję, że wam się podobało i za rok spotkamy się ponownie. Cieszymy się, że ten wspaniały zabytek miejskich fortyfikacji odwiedzili nie tylko turyści, ale także mieszkańcy, niektórzy po raz pierwszy od zakończenia remontu w 2018 roku. A dziś, zdjęcia zrobił nam Karol Skiba.


Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.