Twierdza Kołobrzeg

Nad Reducie Morast zawisła flaga twierdzy

Nad Reducie Morast zawisła flaga twierdzy

Po wielu naszych staraniach i dobrej współpracy z Zarządem Portu Morskiego, na odrestaurowanej Reducie Morast w Porcie Jachtowym zawisła flaga Twierdzy Kołobrzeg.


Już od pewnego czasu czyniliśmy starania, aby w zabytkowej reducie w widłach Parsęty i Kanału Drzewnego, pojawiła się flaga Twierdzy Kołobrzeg. W tym celu, opracowaliśmy nowe logo, które następnie znalazło się na naszych produktach technicznych, w tym fladze. Dziś, na maszt Mariny Solnej wciągnięta została Błękitna Flaga, jedna z siedmiu w całej Polsce, a nad dachem Reduty Bagiennej powiewa flaga twierdzowa.

Fot. A. Sempruch, K. Barwinek, R. Kowal

Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.