Twierdza Kołobrzeg

Coraz więcej osób ogląda strzelanie z armaty

Coraz więcej osób ogląda strzelanie z armaty

Choć jeszcze na dobre nie ruszyła promocja strzelania przez Bractwo Kurkowe z armaty przez Bractwo Kurkowe, zainteresowanie jest spore, co cieszy braci dyżurujących w miejskiej fortyfikacji.


13 maja w reducie dyżurował strzelmistrz Robert Dziemba i brat Tomasz Łowkiewicz. Na pokaz przybyli mieszkańcy i turyści, niektórzy ze swoimi czworonogami (jak mówią, nie było tak strasznie). Bracia postanowili oddać strzał tym razem sprzed reduty, ze względu na ostre słońce świecące od zachodu, co utrudniało wykonanie zdjęć. Huk był spory... Zdjęcia wykonali dla nas: Izabela Kulińska i Robert Kowal. Dziękujemy.

Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.