Twierdza Kołobrzeg

Z armatą na Sprzątaniu Brzegów Parsęty

Z armatą na Sprzątaniu Brzegów Parsęty

Nasz brat kurkowy - Jan Wołejszo, jest organizatorem akcji pod nazwą Sprzątanie Brzegów Parsęty. W tym roku, odwiedziliśmy go z naszą bracką armatą.


Impreza w Ząbrowie to nie tylko sama akcja związana ze sprzątaniem i usuwaniem śmieci znad rzeki. Nie ulega wątpliwości, że dzięki tej akcji, a także innym inicjatywą, tereny wokół rzeki są mniej zaśmiecone. Ale to także edukacja ekologiczna i dobra zabawa. Na miejscu nie zabrakło koncertów, ciekawych spotkań czy dobrego jedzenia. Byli strażacy ochotnicy, ze stanowiskiem historycznym pojawiło się Muzeum Oręża Polskiego. Akcję wystrzałem z armaty zainaugurowało Kołobrzeskie Bractwo Kurkowe.

Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.