Twierdza Kołobrzeg

Salwa armatnia na 99 rocznicę niepodległości

Salwa armatnia na 99 rocznicę niepodległości

Stało się już tradycją, że Kołobrzeskie Bractwo Kurkowe stawia się z obowiązku przy pomniku Pierwszego Marszałka Rzeczpospolitej, celem uczczenia Święta Niepodległości.


W Kołobrzegu, obchody Święta Niepodległości rozpoczęły się mszą w Bazylice Mariackiej. Następnie, pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego odbyło się zgromadzenie patriotyczne, podczas którego złożono kwiaty. W uroczystościach udział wzięły poczty sztandarowe, żołnierze Garnizonu Kołobrzeg, a salwę armatnią oddało Kołobrzeskie Bractwo Kurkowe. Na koniec, odbyło się śpiewanie pieśni patriotycznych.

Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.