Twierdza Kołobrzeg

Salwa armatnia na 99 rocznicę niepodległości

Salwa armatnia na 99 rocznicę niepodległości

Stało się już tradycją, że Kołobrzeskie Bractwo Kurkowe stawia się z obowiązku przy pomniku Pierwszego Marszałka Rzeczpospolitej, celem uczczenia Święta Niepodległości.


W Kołobrzegu, obchody Święta Niepodległości rozpoczęły się mszą w Bazylice Mariackiej. Następnie, pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego odbyło się zgromadzenie patriotyczne, podczas którego złożono kwiaty. W uroczystościach udział wzięły poczty sztandarowe, żołnierze Garnizonu Kołobrzeg, a salwę armatnią oddało Kołobrzeskie Bractwo Kurkowe. Na koniec, odbyło się śpiewanie pieśni patriotycznych.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.