Twierdza Kołobrzeg

GRH Kołobrzeg na Winter Warz

GRH Kołobrzeg na Winter Warz

Rekonstrukcje historyczne zimą? Oczywiście, że tak. 35 osób, rekonstruktorów z całej Polski wzięło udział w rajdzie Winter Warz 2020.


Po leśnych dróżkach, bezdrożach, przez pola, łąki i groble wiódł kilkunastokilometrowy szlak z Białogardu pod Muzeum Zimnej Wojny. Wśród rekonstruktorów nie zabrakło przedstawicieli GRH Kołobrzeg. Jacek Kowalewski i Krzysztof Klinkosz uplasowali się w czołówce peletonu i tylko na mecie było zaskoczenie, że to już koniec trasy. Na szczęście ku pokrzepieniu serc w kotle dochodziła już mieszanka krupniku, ogórkowej i pomidorowej. Wyruszyliśmy na trasę jeszcze w kompletnych ciemnościach, dotarliśmy do Obiektu 3001 przed południem. Tempo mocne. Zdziwienie mijających nas osób jeszcze większe, ale było warto.

Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.