Twierdza Kołobrzeg

Co interesuje dzieci? Strzelanie...

Co interesuje dzieci? Strzelanie...

Huk z armaty brackiej to mało. Dzieci chcą wiedzieć jak to działo. Najłatwiej pokazać im to na przykładzie pistolet skałkowego. A to wszystko w każdy weekend w Reducie Morast.


Jak w każdy weekend, czy mgła czy żar lejący się z nieba, bracia kurkowi są na służbie w portowej reducie. Wieczorne strzelanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem, więc dziś, poza strzałem z armaty, zrobiliśmy także mały pokaz dla najmłodszych turystów w Kołobrzegu. Jak działa czarny proch, jak się strzela z pistoletu i dlaczego jest taki ciężki - to niektóre pytania, na które trzeba było odpowiedzieć. Ale warto, bo przecież chcemy propagować idee strzelectwa czarnoprochowego, a także historię Twierdzy Kołobrzeg.


Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.