Twierdza Kołobrzeg

Książka o historii 19. Baterii Artylerii Stałej

Książka o historii 19. Baterii Artylerii Stałej

Nakładem Wydawnictwa Kamera, Fundacja Historia Kołobrzegu wydała książkę opisującą dzieje 19. Baterii Artylerii Stałej w Kołobrzegu. Praca powstała w związku z 70 rocznicą rozpoczęcia budowy fortyfikacji przy ujściu Parsęty.


Na portalu "Twierdzakolobrzeg.pl" o historii baterii pisaliśmy wielokrotnie. Książka, która ukazała się dzięki projektowi dofinansowanemu z budżetu Powiatu Kołobrzeskiego, jest rozszerzeniem, w dodatku bogato ilustrowanym, tego, o czym pisaliśmy przez lata. Zachęcamy do lektury. Publikację można pobrać tutaj (kliknij).

Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.