Nasza strona w nowej odsłonie

Nasza strona w nowej odsłonie

Od 16 października wyglądamy nieco inaczej, niż do tej pory. To już kolejna nasza metamorfoza w ciągu 5 lat, od kiedy powstał projekt twierdzakolobrzeg.pl w 2014 roku.

Najważniejsza zmiana, to nasze logo. To, które powstało 5 lat temu, było logiem dla strony, a dziś Twierdza Kołobrzeg jest rozpoznawalnym projektem, który musi mieć nową wizualizację. Autorem znaku jest Agnieszka Kasperowicz z firmy Druk55. Zmieniliśmy nasz wygląd. Jesteśmy bardziej przestronni. Oddzieliliśmy sprawy naszej działalności bieżącej, od historii, którą na naszym portalu można znaleźć. Dodatkowo, ważne są zapowiedzi i aktualności, nasz Facebook. Piszemy o wszystkich sprawach związanych z twierdzą, staramy się upowszechniać historię. Jest tego sporo. Dzięki czytelnej formule, łatwiej będzie znaleźć poszukiwane informacje. Mamy nadzieję, że ta nowa formuła się wam spodoba.

Chcemy również powiedzieć, że zaczynamy pracę nad aktualizacją naszych artykułów. Nie jest to łatwe, bowiem przez lata stworzyliśmy wiele kategorii. Natomiast prowadzone są regularnie badania, mamy wiedzę o nowych faktach, dostęp do archiwów. Wymaga to pewnych zmian. O tym wszystkim będziemy informować regularnie na naszym Facebooku.

A tak się zmienialiśmy...