Twierdza Kołobrzeg

Zlot Zimnowojenny w Porcie Jachtowym

Zlot Zimnowojenny w Porcie Jachtowym

Zlot Zimnowojenny odbył się już po raz szósty i w swojej historii po raz trzeci w Kołobrzegu. Impreza powróciła nad morze, po trzyletniej tułaczce w atomowym Podborsku.

Organizatorem imprezy jest Muzeum Oręża Polskiego przy współpracy m.in. z Fundacją Historia Kołobrzegu. Teren pod zlot został użyczony przez Zarząd Portu Morskiego, a dofinansowanie imprezy pochodzi z budżetu gminy Miasto Kołobrzeg. Trzon zlotu, tradycyjnie stanowiła Grupa Rekonstrukcji Historycznych Wybrzeże oraz GRH Kołobrzeg. Nie zabrakło także innych zespołów rekonstrukcyjnych. Na działce w Marinie Solnej powstało zlotowisko, na którym w reżimie sanitarnym można było oglądać historycznej pojazdy i dioramy. Udało się także zorganizować paradę ulicami miasta, a tankowanie zabytków odbyło się w Komunikacji Miejskiej.Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.