Twierdza Kołobrzeg

Pierwsze Święto Twierdzy Kołobrzeg

Grupy rekonstrukcyjne, stanowiska historyczne, dioramy, armaty, muszkiety i karabiny wszelkich kalibrów, a nawet działo samobieżne SU-57 z Muzeum Oręża Polskiego - to wszystko można było zobaczyć na terenie Reduty Bagiennej w Porcie Jachtowym.


W zabytku pojawiło się także Bałtyckie Stowarzyszenie Króktofalowców, którego członkowie po rozstawieniu anteny łączyli się z różnymi krajami. Najwięcej powodów do radości mieli najmłodsi, którzy mogli strzelać na strzelnicy ASG, ale także zapoznać się z działaniem historycznej broni. Grupy rekonstrukcyjne, stanowiska historyczne, dioramy, armaty, muszkiety i karabiny wszelkich kalibrów, a nawet działo samobieżne SU-57 z Muzeum Oręża Polskiego - to wszystko można było zobaczyć na terenie Reduty Bagiennej w Porcie Jachtowym.

Imprezę wsparli:
Gmina Miasto Kołobrzeg
Zarząd Portu Morskiego w Kołobrzegu
Wioletta Dymecka
Kołobrzeska Fabryka Piwa COLBERG
PSS Społem w Kołobrzegu
e-fast.pl
Centrum Atrakcji Wojskowych BASTION
Jantar Wody Mineralne Kołobrzeg
MIX-ART Agencja Imprez - Artur Sempruch


W związku z Dniami Kołobrzegu, w Porcie Jachtowym grzmiało... 

Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.