Twierdza Kołobrzeg

Bitwa o Kołobrzeg - rekonstrukcja

Jest marzec 1945 roku. II Wojna światowa dobiega końca. Padają ostatnie bastiony hitlerowskich Niemiec, i mimo że koniec wojny jest już bliski i na wyciągnięcie ręki, na Pomorzu trwa jeszcze obrona miejsc strategicznie ważnych…


Z okazji 64 rocznicy walk o Kołobrzeg, odbył się spektakl historyczny "Bój o Kołobrzeg".


Jest marzec 1945 roku. II Wojna światowa dobiega końca. Padają ostatnie bastiony hitlerowskich Niemiec, i mimo że koniec wojny jest już bliski i na wyciągnięcie ręki, na Pomorzu trwa jeszcze obrona miejsc strategicznie ważnych… Na szlaku I Armii Wojska Polskiego stoi Kołobrzeg (przeczytaj więcej).

Dzięki uprzejmości Tadeusza Jończyka, możemy zaprezentować profesjonalny film video prezentujący rekonstrukcję walk o twierdzę.

Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.