Twierdza Kołobrzeg

W mundurach marsz w paradzie na Dni Kołobrzegu

W mundurach marsz w paradzie na Dni Kołobrzegu

Jak co roku, w drugiej połowie maja odbywają się obchody Dni Kołobrzegu. GRH Kołobrzeg wystawiła i tu swoje przedstawicielstwo. Z muszkietami maszerowaliśmy do portu.

GRH Kołobrzeg już w ubiegłym roku pojawiła się na ulicach miasta. Także i w tegorocznej paradzie miejskiej nie mogło nas zabraknąć. W tym roku było mniej przerw w czasie spaceru, ale i tak udało nam się oddać dwa strzały na urodziny Kołobrzegu. Szkoda - może w przyszłym roku, prezydent Anna Mieczkowska użyje zamiast toporka palącej się lontownicy na "Ferdku", czyli naszej armacie. Wtedy, u urodzinach Kołobrzegu usłyszą wszyscy mieszkańcy...

Fot. A. Sempruch, R. Horanin, I. Zielińska


Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.