Twierdza Kołobrzeg

Szkoła Kadetów w pełni sezonu

Szkoła Kadetów w pełni sezonu

W Porcie Jachtowym w Reducie Morast w wybrane weekendy odbywa się Szkoła Kadetów. Zajęcia prowadzone są bezpłatnie, a projekt realizowany jest w ramach dofinansowania z budżetu gminy Miasto Kołobrzeg.

Kadeci mali i duzi - tak w skrócie można określić tych, którzy biorą udział w zajęciach organizowanych przez Fundację Historia Kołobrzegu w Porcie Jachtowym. Dla dzieci, armaty, karabin czy pistolet, robią wrażenie. W dorosłych budzą ciekawość. Do tego wojskowa musztra i wysiłek, a także odporność na huk. W ten sposób, przez Szkołę Kadetów przewijają się kadeci z całej Polski.

Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.