Twierdza Kołobrzeg

Szkoła Kadetów w pełni sezonu

Szkoła Kadetów w pełni sezonu

W Porcie Jachtowym w Reducie Morast w wybrane weekendy odbywa się Szkoła Kadetów. Zajęcia prowadzone są bezpłatnie, a projekt realizowany jest w ramach dofinansowania z budżetu gminy Miasto Kołobrzeg.

Kadeci mali i duzi - tak w skrócie można określić tych, którzy biorą udział w zajęciach organizowanych przez Fundację Historia Kołobrzegu w Porcie Jachtowym. Dla dzieci, armaty, karabin czy pistolet, robią wrażenie. W dorosłych budzą ciekawość. Do tego wojskowa musztra i wysiłek, a także odporność na huk. W ten sposób, przez Szkołę Kadetów przewijają się kadeci z całej Polski.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.