Twierdza Kołobrzeg

Twierdzowe morsowanie

Twierdzowe morsowanie

Twierdza Kołobrzeg to nie tylko historia, to także atrakcje zdrowotne, czy kulinarne. Z tymi pierwszymi, spotkaliśmy się dzięki członkowi GRH Kołobrzeg, Jackowi Kowalewskiemu.


Jeśli morsować, to w Kołobrzegu, a konkretnie przy zabytkach kołobrzeskiej twierdzy. Idealnie do tego nadaje się plaża przy XIX-wiecznym Szańcu Kamiennym. Jacek odwiedził twierdzę nad Parsętą, a że pogoda skłaniała do zimowej kąpieli, postanowił ją sobie zaordynować. Morze i zabytki militarne, do tego moc atrakcji - takie połączenie tylko u nas!

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.