Twierdza Kołobrzeg

Wycieczka szlakiem twierdzy

Na nasze zaproszenie, do Kołobrzegu przybyli goście ze Szczecina i Świnoujścia. Doskonale znają historie swoich miast-twierdz, mieli okazję w terenie zobaczyć relikty Twierdzy Kołobrzeg i poznać zasady jej działania.


Przejście się Szlakiem Twierdzy Kołobrzeg, który obowiązuje w naszym mieście, to nic innego jak strata czasu, niestety. My naszym gościom zaoferowaliśmy wycieczkę według naszego scenariusza, z uwzględnieniem najstarszego zachowanego reliktu Twierdzy Kołobrzeg, jaką jest Bastion Magdeburg. Odwiedziliśmy także małe muzeum w Reducie Solnej, zwiedziliśmy kazamaty Fortu Ujście i Fortu Wilczego, a także Redutę Bagienną.

Nie ulega wątpliwości, że Twierdza Kołobrzeg może być uznanym i ciekawym produktem turystycznym naszego miasta. Wymaga to jednak dużo pracy i promocji, czego do tej pory, w wystarczającym zakresie nie doświadczyliśmy. Miejmy nadzieję, że 2015 rok będzie w tym zakresie przełomowy.


Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.