Twierdza Kołobrzeg

Gra miejska w twierdzy

Dzięki Urzędowi Miasta, powstała Kołobrzeska Gra Miejska wersja 2014 (zobacz). Była to wersja demo, która wykazała, że jest dość duże zainteresowanie tego rodzaju propagowaniem historii.


Uczestnicy gry sami przebywali trasę i rozwiązywali zadania. Wszystko zaś wskazuje na to, że kolejne wersje gry miejskiej na rok 2015 będą już w pełni animowane i bardziej skomplikowane.

Gra ma przede wszystkim charakter edukacyjny. Wymaga pewnej wiedzy, ale także pomysłowości. Gracze muszą rozwiązać zadania i dotrzeć z karta gracza do mety. Przewidziano różne grupy wiekowe i różne tematyki. Pierwsza z nich to kołobrzescy bohaterowie, zabytki i legendy. Druga w całości poświęcona zostanie Twierdzy Kołobrzeg. Dzięki grze, można zwiedzić miasto, poznać jego tajemnice i ciekawostki. Gra bawi, ale też uczy. Więcej szczegółów już wkrótce.

Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.