Twierdza Kołobrzeg

Gra miejska w twierdzy

Dzięki Urzędowi Miasta, powstała Kołobrzeska Gra Miejska wersja 2014 (zobacz). Była to wersja demo, która wykazała, że jest dość duże zainteresowanie tego rodzaju propagowaniem historii.


Uczestnicy gry sami przebywali trasę i rozwiązywali zadania. Wszystko zaś wskazuje na to, że kolejne wersje gry miejskiej na rok 2015 będą już w pełni animowane i bardziej skomplikowane.

Gra ma przede wszystkim charakter edukacyjny. Wymaga pewnej wiedzy, ale także pomysłowości. Gracze muszą rozwiązać zadania i dotrzeć z karta gracza do mety. Przewidziano różne grupy wiekowe i różne tematyki. Pierwsza z nich to kołobrzescy bohaterowie, zabytki i legendy. Druga w całości poświęcona zostanie Twierdzy Kołobrzeg. Dzięki grze, można zwiedzić miasto, poznać jego tajemnice i ciekawostki. Gra bawi, ale też uczy. Więcej szczegółów już wkrótce.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.