Twierdza Kołobrzeg

Gotowi na "Bój o Kołobrzeg"

Gotowi na "Bój o Kołobrzeg"

GRH Kołobrzeg pozyskało kolejny mundur. Płaszcz wzór 1936 i wraz z elementami umundurowania wzór 1943. Czekamy na kolejną edycję "Boju o Kołobrzeg" już 14 marca 2020 roku.

"Bój o Kołobrzeg" to impreza organizowana przez Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu. Przez swój rozmach i postawienie na jakość, stała się znakomitym produktem historycznym i turystycznym. GRH Kołobrzeg uczestniczy w niej od samego początku. W tym roku postanowiliśmy, że zwiększymy nasz udział o kolejny mundur. Tomasz Łowkiewicz dokonał zamówienia i wraz z elementami wyposażenia, jest już szczęśliwym posiadaczem kompletu. Stoimy bowiem na stanowisku, że także kołobrzescy rekonstruktorzy powinni brać udział w tej niezwykłej inscenizacji, zakończonej w naszym dniu zwycięstwa i zaślubin Polski z Morzem. Jeśli środki finansowe pozwolą, będziemy nas więcej, natomiast w tym roku postanowiliśmy również na promocję strzelectwa czarnoprochowego. Tak więc będzie można nas zobaczyć w tłumie żołnierzy już 14 marca o godz. 15.00 na plaży przy molo, a z armatami pojawimy się podczas przyszłorocznej Nocy Muzeów...


Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.