Twierdza Kołobrzeg

Wiosenny przegląd mundurowy

Wiosenny przegląd mundurowy

GRH Kołobrzeg odbyła coroczny przegląd wyposażenia i mundurów, a także stwierdzonych i wyeliminowanych braków. Przed nami Noc Muzeów w Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu.

GRH Kołobrzeg rozwija się. Mamy coraz to nowe nabytki. Obecnie, zmierzamy w kierunku kompanii łączności 28 Pułku Zmechanizowanego. To wymaga jednak wielu poszukiwań, pomocy byłych żołnierzy, a przede wszystkich kompletowania sprzętu, na przykład naszej radiostacji R-105D. Przed nami jeszcze dużo do zrobienia, ale będziemy o tym informować na bieżąco.

Przegląd mundurowy to okazja to sprawdzenia stanów magazynowych i skontrolowania, czego jeszcze potrzebują nasi rekonstruktorzy, zwłaszcza, że mamy nowych członków. Na pewno, jest to okazja do wymiany opinii i zaplanowania planów na ten rok. Nastała wiosna i po wielkiej imprezie "Bój o Kołobrzeg", Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu organizuje Noc Muzeów, która odbędzie się już 18 maja. Razem z kolegami z GRH Wybrzeże, planujemy wykonać dioramę. Już dziś zapraszamy do kołobrzeskiego muzeum.


Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.