Twierdza Kołobrzeg

GRH Kołobrzeg i Muzeum na WOŚP

GRH Kołobrzeg i Muzeum na WOŚP

Jak co roku, GRH Kołobrzeg 28 Pułk Zmechanizowany we współpracy z Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu, pojawiło się przed ratuszem kołobrzeskim ze swoim stanowiskiem historycznym. Pomimo fatalnej, deszczowej pogody, chętnych do zabawy z historią nie brakowało, a pieniążki zbieraliśmy do dwóch puszek.

W przyszłym roku pomyślimy o namiocie, będzie łatwiej dokonywać przeglądu poborowych i liczyć słoniki oraz egzaminować ze składania broni na czas. Cieszy nas, że nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem i dziękujemy za pieniążki wrzucane do naszej puszki!

W 27 finale WOŚP udział wzięli:

Kasia Łowkiewicz

Stanisław Domke

Tomek Łowkiewicz

Aleksander Stecki

Dariusz Zawadzki

i gościnnie wspomagali i kwestowali z nami: Robert Doskocz, Władek Obuchowski i Jolanta Hankiewicz.Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.