Twierdza Kołobrzeg

Pracowity weekend dla GRH

Pracowity weekend dla GRH

Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg - 28 Pułk Zmechanizowany, uczestniczyła w w sobotę i niedzielę w dwóch imprezach. Tym razem, propagandową Nysą wybraliśmy się za Kołobrzeg.


W sobotę, pojechaliśmy do Włościborza w gminie Dygowo, gdzie odbywał się festyn poświęcony zbiórce pieniędzy na pogorzelców. W boju sprawdziliśmy Nysę 522, jak sprawuje się nasz pojazd, formalnie należący do Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu, na dłuższych lokalnych trasach, na dziurach i wybojach drogi powiatowej w kierunku Bard i Włościborza.

W niedzielę, nasza grupa stawiła się w Gościnie. Na zaproszenie organizatorów, braliśmy udział w Mundurowym Dniu Dziecka. Było sporo zabawy i śmiechu, zwłaszcza w bojowym starciu z grupą Mohort Michała Ostrego Ostrowskiego.

Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.