Twierdza Kołobrzeg

Pracowity weekend dla GRH

Pracowity weekend dla GRH

Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg - 28 Pułk Zmechanizowany, uczestniczyła w w sobotę i niedzielę w dwóch imprezach. Tym razem, propagandową Nysą wybraliśmy się za Kołobrzeg.


W sobotę, pojechaliśmy do Włościborza w gminie Dygowo, gdzie odbywał się festyn poświęcony zbiórce pieniędzy na pogorzelców. W boju sprawdziliśmy Nysę 522, jak sprawuje się nasz pojazd, formalnie należący do Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu, na dłuższych lokalnych trasach, na dziurach i wybojach drogi powiatowej w kierunku Bard i Włościborza.

W niedzielę, nasza grupa stawiła się w Gościnie. Na zaproszenie organizatorów, braliśmy udział w Mundurowym Dniu Dziecka. Było sporo zabawy i śmiechu, zwłaszcza w bojowym starciu z grupą Mohort Michała Ostrego Ostrowskiego.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.