Twierdza Kołobrzeg

GRH Kołobrzeg w terenie

GRH Kołobrzeg w terenie

Powstała w ubiegłym roku Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg, nawiązująca do historii 28 Pułku Zmechanizowanego w Kołobrzegu, udała się na pierwszy wiosenny przegląd mundurowy.


GRH Kołobrzeg działa w ramach Fundacji Historia Kołobrzegu. Wyposażenie grupy częściowo zostało sfinansowane ze środków Województwa Zachodniopomorskiego w ramach projektu "Militarny Kołobrzeg". Grupa posiada umundurowanie wzór 58, tzw. "deszczyk. Obecnie, tworzą ją cztery osoby, ale jest już piąty zawodnik, dla którego obecnie kompletujemy umundurowanie.

W najbliższym czasie, naszą grupę będzie można zobaczyć na wystawie plenerowej Muzeum Oręża Polskiego w dniu 14 maja podczas Nocy Muzeów. Docelowo, kołobrzescy rekonstruktorzy szykują się na II Zlot Zimnowojenny, który odbędzie się w Kołobrzegu w dniach 16-17 lipca b.r.


GRH Kołobrzeg w terenie
GRH Kołobrzeg w terenie
GRH Kołobrzeg w terenie
GRH Kołobrzeg w terenie

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.