Twierdza Kołobrzeg

Bractwo Kurkowe i GRH Kołobrzeg na WOŚP

Bractwo Kurkowe i GRH Kołobrzeg na WOŚP

Nas po prostu zabraknąć nie mogło. To już taka wieloletnia tradycja, w ramach której GRH Kołobrzeg pojawia się na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W tym roku nie byliśmy sami!


W tym roku towarzyszyli nam towarzysze, a jakże, z GRH Wybrzeże oraz z Bractwa Kurkowego. Była diorama ze Starem "pszczółką", była broń, ale też był nasz Ferdynand, czyli dwufuntowa armata pruska, z której w południe oddaliśmy strzał na Skwerze Miast Partnerskich. Do puszki środki na WOŚP zbierał Artur Wasiewski. Towarzyszył nam także nasz kolega z Magazyny Amunicji Atomowej z Podborska, Rafał Semołonik.

Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.