Twierdza Kołobrzeg

Bractwo Kurkowe i GRH Kołobrzeg na WOŚP

Bractwo Kurkowe i GRH Kołobrzeg na WOŚP

Nas po prostu zabraknąć nie mogło. To już taka wieloletnia tradycja, w ramach której GRH Kołobrzeg pojawia się na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W tym roku nie byliśmy sami!


W tym roku towarzyszyli nam towarzysze, a jakże, z GRH Wybrzeże oraz z Bractwa Kurkowego. Była diorama ze Starem "pszczółką", była broń, ale też był nasz Ferdynand, czyli dwufuntowa armata pruska, z której w południe oddaliśmy strzał na Skwerze Miast Partnerskich. Do puszki środki na WOŚP zbierał Artur Wasiewski. Towarzyszył nam także nasz kolega z Magazyny Amunicji Atomowej z Podborska, Rafał Semołonik.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.