Twierdza Kołobrzeg

Salwa armatnia na 1 września

Salwa armatnia na 1 września

Po raz pierwszy w ciągu swojej 10-letniej historii w powojennym Kołobrzegu, Bractwo Kurkowe wykonało salwę armatnią na cześć poległych w obronie ojczyzny we wrześniu 1939 roku.


Uroczystości związane z 82 rocznicą wybuchu II wojny światowej, odbyły się pod Pomnikiem Żołnierzy Poległych w Walkach o Kołobrzeg. Bractwo Kurkowe do tej pory nie strzelało na tych ważnych dla historii Polski obchodach, ale na prośbę kołobrzeskiego magistratu, realizując działania związane ze "Szkołą Kadetów", pojawiliśmy się i oddaliśmy salwę honorową.
Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.