Twierdza Kołobrzeg

Pierwsze szkolenie kadetów w reducie

Pierwsze szkolenie kadetów w reducie

W Reducie Morast odbywało się dziś pierwsze szkolenie kadetów Twierdzy Kołobrzeg: tych małych, ale także tych nieco starszych. Historia pociąga wszystkich, a możliwość zabawy oryginalnym sprzętem, uzyskanie odpowiedzi na pytania, a także udział w ćwiczeniach strzeleckich, to wszystko sprawia, że Szkoła Kadetów, która dziś otworzyła swoje podwoje w Reducie Morast, była niezwykle atrakcyjna zarówno dla kołobrzeżan, jak i turystów.


Jest to także dobra okazja do poznania historii kołobrzeskiej twierdzy, ale także tradycji i zasad strzelectwa czarnoprochowego. W wszystko to przy murach najlepiej zachowanego zabytków twierdzy - Reducie Morast. O kolejnych działaniach będziemy informowali już wkrótce. Zadanie jest współfinansowane ze środków gminy Miasto Kołobrzeg.

Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.