Twierdza Kołobrzeg

Pierwsze szkolenie kadetów w reducie

Pierwsze szkolenie kadetów w reducie

W Reducie Morast odbywało się dziś pierwsze szkolenie kadetów Twierdzy Kołobrzeg: tych małych, ale także tych nieco starszych. Historia pociąga wszystkich, a możliwość zabawy oryginalnym sprzętem, uzyskanie odpowiedzi na pytania, a także udział w ćwiczeniach strzeleckich, to wszystko sprawia, że Szkoła Kadetów, która dziś otworzyła swoje podwoje w Reducie Morast, była niezwykle atrakcyjna zarówno dla kołobrzeżan, jak i turystów.


Jest to także dobra okazja do poznania historii kołobrzeskiej twierdzy, ale także tradycji i zasad strzelectwa czarnoprochowego. W wszystko to przy murach najlepiej zachowanego zabytków twierdzy - Reducie Morast. O kolejnych działaniach będziemy informowali już wkrótce. Zadanie jest współfinansowane ze środków gminy Miasto Kołobrzeg.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.