Twierdza Kołobrzeg

Salut bracki w każdy weekend w reducie

Salut bracki w każdy weekend w reducie

Kołobrzeskie Bractwo Kurkowe rozpoczęło cykl weekendowych strzelań w Reducie Morast w Porcie Jachtowym. W ten sposób ożywiamy ten zabytkowy zakątek naszego miasta.

Fundacja Historia Kołobrzegu realizuje dzięki środkom z budżetu gminy Miasto Kołobrzeg projekt pt. "Tradycje obronne Kołobrzegu". Chcemy w ten sposób przypomnieć i historycznych walorach naszego miasta, chcemy pokazać rolę Bractwa Kurkowego w działaniach defensywnych. Plany pokrzyżowała nam nieco epidemia, ale powracamy już do formy. Dziś rozpoczęliśmy cykl weekendowych strzelań. Aż do końca sierpnia, w każdą sobotę i niedzielę o godz. 19.00, będziemy oddawać salut bracki w zabytkowej Reducie Morast. Zapraszamy!

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.