Twierdza Kołobrzeg

Uczciliśmy Święto Konstytucji 3 Maja

Uczciliśmy Święto Konstytucji 3 Maja

Kołobrzeskie Bractwo Kurkowe jak co roku, strzałem z armaty uczciło kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Tym razem, ponieważ nie odbywały się żadne obchody w naszym mieście, bracia kurkowi spotkali się w Reducie Morast w Porcie Jachtowym.


W maseczkach i przy zachowaniu niezbędnych odległości, na specjalnym miejscu w reducie, oddali trzy strzały, które było słychać w całym mieście. Przedsięwzięcie zrealizowano w ramach projektu "Tradycje historyczne i obronne Kołobrzegu", współfinansowanego przez gminę Miasto Kołobrzeg.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.