Twierdza Kołobrzeg

Bractwo Kurkowe i Światełko do Nieba

Bractwo Kurkowe i Światełko do Nieba

Podczas tegorocznego Światełka do Nieba, kołobrzeżanie machali do Aniołów zimnymi ogniami, a Kołobrzeskie Bractwo Kurkowe rozpaliło ogień armatni...


Pomimo złej pogody, przy Hali Milenium pojawili się bracia kurkowi, aby salutem armatnim upamiętnić tragiczną śmierć prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza...Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.