Twierdza Kołobrzeg

Salut strzelecki na Trzech Króli

Salut strzelecki na Trzech Króli

Dziś, przy Reducie Morast przestrzelaliśmy nasz bracki pistolet. Okazją do tego było Święto Trzech Króli. Strzelał m.in. nasz nowy brat, Piotr Rybczyński.


Obecnie, przygotowujemy się do oddalania salutu podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prowadzimy ćwiczenia i z tej okazji przestrzelaliśmy kopię pruskiego pistoletu skałkowego kaliber 62. Mamy go na stanie już od pewnego czasu, ale nie było jeszcze okazji do jego użycia. Dziś to się zmieniło i trzeba powiedzieć, że trzykrotny strzał spowodował i sporo huku, i dymu. Będzie w sam raz na zawody o tytuł Króla Kurkowego.

Administratorem danych osobowych jest Grupa Rekonstrukcji Historycznych Kołobrzeg z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Złotej 3/9 78-100 Kołobrzeg, z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 512-583-918. Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2023 GRH Kołobrzeg, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.