Twierdza Kołobrzeg

Salut strzelecki na Trzech Króli

Salut strzelecki na Trzech Króli

Dziś, przy Reducie Morast przestrzelaliśmy nasz bracki pistolet. Okazją do tego było Święto Trzech Króli. Strzelał m.in. nasz nowy brat, Piotr Rybczyński.


Obecnie, przygotowujemy się do oddalania salutu podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prowadzimy ćwiczenia i z tej okazji przestrzelaliśmy kopię pruskiego pistoletu skałkowego kaliber 62. Mamy go na stanie już od pewnego czasu, ale nie było jeszcze okazji do jego użycia. Dziś to się zmieniło i trzeba powiedzieć, że trzykrotny strzał spowodował i sporo huku, i dymu. Będzie w sam raz na zawody o tytuł Króla Kurkowego.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.