Twierdza Kołobrzeg

Z hukiem nad Parsętą przy moście w Ząbrowie

Z hukiem nad Parsętą przy moście w Ząbrowie

Już po raz trzynasty firma Troton, najstarsza polska organizacja ekologiczna Klub Gaja i Porozumienie dla Parsęty zorganizowały Wielkie Sprzątanie Parsęty. Nie zabrakło tam naszej armaty.


Akcja odbywała się przy moście w Ząbrowie. Dzieci, młodzież i dorośli zbierali odpady, które przyniosła Parsęta. Do akcji włączyli się strażacy z Gościna i POSP Tryton. Wydarzeniu towarzyszyły występy artystyczne, dobry grill i wiele innych atrakcji. Z armaty strzelało Bractwo Kurkowe, a z Nysą propagandową przybyło Muzeum Oręża Polskiego.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.