Twierdza Kołobrzeg

Przegląd mundurowy w Wieży Ciśnień

Przegląd mundurowy w Wieży Ciśnień

W restauracji "Colberg", spotkali się przedstawiciele kołobrzeskich grup rekonstrukcyjnych i Bractwa Kurkowego. Była to doskonała okazja do wypróbowania naszych bractwowych kuflów.


GRH Kołobrzeg, GRH Wybrzeże, Korpus Ochrony Pogranicza i Bractwo Kurkowe - przedstawiciele tych organizacji spotkali się celem zacieśnienia współpracy i omówienia działań na 2017 rok. Przy okazji, był to dobry moment do wypróbowania nowych kufli, które znajdują się w specjalnej witrynie w Wieży Ciśnień. W jej restauracje zaangażowali się bracia: Jan Wołejszo i Daniel Lipski.
Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.