Twierdza Kołobrzeg

Wystrzałem pożegnaliśmy lato

Wystrzałem pożegnaliśmy lato

Kołobrzeskie Bractwo Kurkowe pojawiło się 21 września na kołobrzeskim molo ze swoją armatą. Gdy na statkach i żaglowcach odpalono flary, rozległ się ogromny huk. Lato żegnamy tylko na rok, a nasza aktywność nie ulega uśpieniu. Huk bractwowej armaty jeszcze da się słyszeć w tym roku...

Piękny rejs z flarami zaczął się w Marinie Solnej. Jednostki wypłynęły pod molo, gdzie mogli oglądać je zgromadzeni turyści. W tym czasie, na głowicy z armatą czarnoprochową pojawili się bracia kurkowi. O zachodzie słońca oddali dwa strzały. Pożegnaliśmy lato, w naszym garnizonie w tym roku niezwykle udane.Administratorem danych osobowych jest Fundacja „Historia Kołobrzegu - Pamięć i Tożsamość Miasta” z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 6711817046. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres fundacja@historiakolobrzegu.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa..

Copyright © 2015-2022 Fundacja Historia Kołobrzegu, fundacja@historiakolobrzegu.pl, tel. 500 166 222. Wszelkie prawa zastrzeżone.